Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lutol

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Krótka

Żary(Lutol + 22 km)

350 000 zł35,70 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia osiedle Muzyków. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na II piętrze, zadbanego bloku. Idealne dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 651 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Żarach, dzielnica Kunice, ul. Grunwaldzka. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa usługowa z zabudową mieszkaniową. Powierzchnia 1651.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Żar. Pow. użytkowa lokalu 200m2. Lokal przeznaczony na działalność usługową, handlową, gastronomiczną bądź też biurową. - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Grabik

Grabik(Lutol + 19 km)

260 000 zł2 016 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy o pow. 2016 m2 w cenie 260 tys. położoną w miejscowości Grabik. Jest ona w kształcie zbliżonym do kwadratu. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90m2, położony w budynku biurowo usługowym w centrum Żar przy ul. Osadników Wojskowych. Lokal znajduje się na I piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Drożków

Drożków(Lutol + 16 km)

166 482 zł3 083 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działki w bliskiej odległości od Żar pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji , dobry dojazd ,media przy działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kaczenice

Kaczenice(Lutol + 23 km)

179 000 zł2 326 m² 76,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 2326m2 w miejscowości Kaczenice w gm. Nowogród Bobrzański. Działka znajduje się w urokliwym miejscu blisko lasu , przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Plac Wolności

Lubsko(Lutol + 5 km)

189 000 zł72,53 m² 2 605,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i świetnie położonego lokalu użytkowego z witryną, znajdującego się w ścisłym centrum Lubska przy Placu Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koźla

Koźla(Lutol + 22 km)

199 000 zł2 400 m² 82,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz przestrzeni, spokoju i gotowych formalności? Ta działka 243/2 w miejscowości Koźla (woj. lubuskie) to idealna propozycja dla Ciebie. Powierzchnia 2400 m zapewnia komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutol

Lutol,lubuskie

70 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dodatkowe informacje tylko pod telefonem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij